• А
 • Б
 • В
 • Г
 • Д
 • Е
 • Ж
 • З
 • И
 • К
 • Л
 • М
 • Н
 • О
 • П
 • Р
 • С
 • Т
 • У
 • Ф
 • Х
 • Ц
 • Ч
 • Ш
 • Э
 • Ю
 • Я
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • Q
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • W
 • X
 • Y
 • Z
 • #
 • Текст песни Muriam - Kanenan allon

  Просмотров: 7
  0 чел. считают текст песни верным
  0 чел. считают текст песни неверным
  На этой странице находится текст песни Muriam - Kanenan allon, а также перевод песни и видео или клип.
  Kanenan allon Den eho sto mialo mou ,
  Kanenan allon Den eho pio diko mou Kanenan allonKonta mou den anteho ,
  Einai megalo,
  To provlima pou eho Kanenan allon Den plisiazo toso ,
  Ta oneira mou Sta heria na tou doso.
  Kanenan allon Den eho stin kardia mou ,
  Afta pou lene Всё, ,
  Na sou ta poun brosta mou Esena mono stin agalia mou vazo Hara kai pono mazi sou ta moirazo ,
  Esena mono na m'akoubas afino Se sena mono psihi kai soma dino .

  Kanenan allon Den eho sinantisei ,
  Tis monaxias mou Ta magia na ta lisei .
  Kanenan allon Den eho niosei etsi ,
  Kommati eheis Apo tin kathe skepsi Kanenan allon Deen eho vrei akoma Na mou allazei Ston ourano to hroma Kanenan allon Den evala brosta sou Na mi Fovatai Mazi sou i kardia mou

  Смотрите также:

  Все тексты Muriam >>>

  Каненан аллон Ден эхо сто миало моу,
  Каненан аллон Ден эхо пио дико моу Каненан аллон Конта мо ден антехо,
  Einai Megalo,
  Провлим поу эхо Каненан аллон Ден плизиазо тосо,
  Ta oneira mou Sta heria na tou досо.
  Каненан Аллон Ден Эхо Стин Кардия Моу,
  Afta pou lene Всё ,,
  На су та пун броста моу Есена моно стин агалия моу вазо Хара кай поно мази су та мойрасо,
  Эсена моно на макуубас афино се сена моно психи ка сома дино.

  Каненан аллон ден эхо синантисей,
  Tis monaxias mou Ta magia na ta lisei.
  Каненан аллон Ден эхо ниосей этси,
  Kommati eheis Или олово катхе скепси Каненан аллон Дин эхо вреи Стил На мо аллазей Стон Урано Хроме Каненан аллон Ден эвала броста су На ми Фоватай Мази су и кардия мо

  Опрос: Верный ли текст песни?
  Да Нет